Верифікований профіль
3
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 дні тому

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • 150 000 $
    236 $/м²

    Рівненська, 80А

    багатофункціональне приміщення
    636 м²
    2 міс. тому
    Продаються два готові прибуткові бізнеси біля Рівного, поруч з трасою КиївЧоп Вул. Київська 80А Пропонується до продажу функціонуючий автосервісний комплекс з розвиненою інфраструктурою, розташований на вигідній локації з постійним трафіком автомобілів. Комплекс включає: СТО (обладнане підйомниками та оглядовими ямами) Шиномонтаж Автомийка Адміністративне приміщення 7 боксів Кафе з усім необхідним Окремий банний комплекс з кімнатою відпочинку на другому поверсі, (є місце під басейн) Зручний паркінг для клієнтів Характеристики. Загальна площа будівель 636 мг 7 повноцінних боксів Земельна ділянка 21 сотка Всі комунікації: електрика, вода, каналізація Вигідне розташування пряма видимість з трас...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.